Airsoft Fiyatları

By | 20 Ağustos 2018

Çatışma ve savaş simülasyon oyunu olan airsoft, günlük yaşamın temposundan ve stresinden uzaklaşmak isteyenlerin etkinlik tercihleri arasında yerini aldı. Gün geçtikçe daha da popüler hale gelen bu etkinliği oynayabileceğiniz oyun sahalarının da sayısı artmaya başladı. Paintball gibi henüz geniş bir kitle tarafından bilinmese de özellikle nüfusun yoğun olduğu şehirlerde kendi bütçenize uygun oyun sahaları bulabilirsiniz.

Airsoft’un oyun sahası bakımından en zengin olduğu şehirlerden bir tanesi de İstanbul’dur. Büyükçekmece, Çatalca gibi ağaçlık ve yeşillik alanların daha yoğun olduğu ilçelerde bütçeniz doğrultusunda keyifle oynayabileceğiniz sahalar mevcuttur. Birbirinden eğlenceli ve farklı senaryoları bünyelerinde oynayabileceğiniz bu sahalara sahip şirketler, bireysel ve gruplara özel olmak üzere avantajlı fiyat seçeneklerine sahiptir.

Oyunda kullanılan silah modeli, senaryolar, takımda bulunabilecek kişi sayısı gibi oyun dinamiklerinin ilgili kurumlar tarafından standartlaştırılması ve oyunun gün geçtikçe popülerleşmesi ile birlikte artan rekabet sonucunda ekipman ve saha giriş ücretlerinin fiyatları da oldukça düştü. Airsoft hizmeti veren firmaların belirli bir ücret karşılığında sunduğu güncel paketlere dahil olanlar ise şunlardır; airsoft oyun silahı, koruyucu ekipman ve kıyafetler, oyun esnasında kullanılacak mermiler ve saha giriş ücreti. Paket içerisinde size sunulan mermi sayısı hizmetin alındığı şirkete göre değişiklik gösterebilir. Ancak standart bir airsoft oyun paketinde sunulan ekipmanlar ile 400 adet mermi için lütfen arayıp ücret bilgisi alınız : 0533 761 52 60

Paketlerimizde “Türk Lirası” üzerinden kişi başına fiyatlandırma yapılır.

Oyunda kullanılacak silaha, sahanın büyüklüğüne, isabetli atışa göre mermi ihtiyacınızda değişiklik gösterecektir. Büyük sahalarda oyuncuların genellikle oyunun heyecanıyla da birlikte hedefi ilk vuruşta isabet ettirme oranları düşüktür. Dolasıyla ilk kez bu oyunu deneyimleyecek bir oyuncuysanız oyun esnasında mermisiz kalmamak için doğada çözünebilen plastik boncuk mermi BB’lerden yedek olarak yanınıza almanızı tavsiye ederiz. Eğer seçmiş olduğunuz paket haricinde yedek mermi almak isterseniz 100 adetini 20 Türk Lirası’na alabilirsiniz.

Airsoft oyun sahaları hakkında genel bir bilgi verdiğimiz bu yazımızdan sonra airsoft oyununu nerelerde oynayabileceğinizi, bu sahaların genel özelliklerini aktardığımız “Airsoft Nerede Oynanır?” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir