Category Archives: Paintball Video

Paintball üzerine olan tüm video paylaşımları bu kategoride yer alacaktır. Biraz eğitim biraz film ve dizi sahneleri için bu bölümü ziyaret edin.

Ali Kundilli Paintball Sahnesi [HD]

  TR Paintball ‘ dan herkese selamlar! Blogumuzda dizilerde geçen birçok paintball sahnesi yer alıyor. Bunlara konseptimiz çerçevesinde bir yenisini daha eklemek istiyoruz. Bir okurumuz (müşterimiz) yorum bölümünden bizlere ulaştı ve istek üzerine bu video paylaşımını yapıyoruz.. Artık Paintball her yerde karşımızda!     Ali Kundilli  2015 senesinde beyaz perdede gösterime girmiş komedi alanında bir film.… Read More »

Alemin Kralı – Paintball Oyunu Sahnesi

Dizilerde geçen paintball sahnelerini paylaşmaya devam ediyoruz. Ama maalesef bu sonuncusu olacak. Bu bölüm İstanbul Paintball Alanında çekilmiştir. Alemin Kıralı dizisinde başrolü Şafak Sezer almıştır ve komedi-sitcom türünde bir yapımdır. Kral ailesi hafta sonu tatilini böyle değerlendiriyor.     VİDEO: Alemin Kralı – 15. Bölüm Paintball Bahsi geçen dizi Atv ekranlarındaki Türk Malı’na (erman kuzu)… Read More »

Paintball Türkiye – Youtube Video

Paintball’a gidince nelerle karşılaşırım diye merak mı ediyorsun? Paintball kamerasından oyuna başlamadan önce, oyun sırası ve sonrası.. VİDEO Paintball İstanbul Alanında çekilmiştir. Video içerisinde paintball hakkında güvenlik önlemleri, kurallar, paintball silahı ve işaretleyici, nasıl oynanır ve taktikler yer alıyor.  Görüntülerin tam olarak nerede çekildiği bilinmiyor, yorumlar doğrultusunda Balıkesir olabileceği yönünde bilgilendirme yapmayı saklamıyoruz.