Category Archives: Paintball Oyun

Web tarayıcınız üzerinden indirmeden oynayabileceğiniz en güzel ve en yeni paintball flash oyunları bu alanda olacaktır.

Online Paintball OYNA!

Bu multiplayer (çok kişilik) oyunda mavi ve kırmızı renk olmak üzere 2 takım bulunuyor. Rakiplerinizi paintball silahlarıyla öldürerek puan kazanabilirsiniz. Deatmatch denilen bu oyun modunda ölen oyuncu beklemez, tekrardan yeniden doğar. Savaş oyunu sevenler için bir PACOGAMES yapımı oyun. Oyuna başlarken E urope (Avrupa), America (Amerika) ve Asia (Asya) olmak üzere bir kıta, ülke seçimi… Read More »

3D Paintball Yarışları Flash Oyun

Blogumuzda flash oyunlara yer vermeye devam ediyoruz. Paintball üzerine toplamda 3 adet birbirinden eğlenceli oyun paylaşımı yapılacak. Hatırlarsanız bunların ilkinde, iş yerinde geçen oyunda, gülen suratları paintball tabancaları ile vurmak üzerineydi. Başlıkta bahsi geçen bu 3 boyutlu oyun ise bir yarış oyunudur. Aracınıza modifiye edilmiş olan paintball silahını kullanarak rakibinizi oyundan düşürmeye çalışacaksınız. Yoldaki boyalı… Read More »

Paintball Oyunu Oyna – 2D Ofis Paintball

Web sitemizde keyifli dakikalar geçirmeniz için bir flash oyun paylaşmak istedik. Bu 2d boyutlu flash oyun bir ofiste geçiyor. Amacınız ekranda çıkan güler yüzleri kaybolmadan vurmak. Süreye karşı yarıştığınız bu oyunda level (seviye) atlamak için hızlı olmanız ve olabildiğince isabetli atış yapmanız gerekiyor. Dikkatli ve seri olun çünkü emojiler her yerden çıkabilir. Masadaki dosyaların yanından,… Read More »