Kategori Arşiv: Paintball

“Paintball” ve İstanbul Paintball hakkında bilgi paylaşımı. PaintBall nedir, nerede (nasıl) oynanır ve silahları üzerine makaleler içeren blog sitesi.

İstanbul’da Paintball Sahası Arayanlar!

“First Person Shooter” oyunu meraklıları ve yeşil alan sevdalıları için Paintball bulunmaz bir nimettir. Paintball, takım çalışmasına dayanan aksiyon ve adrenalinin en üst düzeyde olduğu bir spor türüdür. İstanbul’daki Paintball Sahamız şehrin gürültüsünden uzaklaşıp doğal ortamda, ormanlık alanda eğlenceli ve keyifli bir gün geçirmek isteyen müşterileri ağırlıyor. İstanbul Paintball olarak Avrupa Yakası tarafında en iyi… Devamini OKU »

Paintball Çatalca – İstanbul

Çatalca Paintball Alanımızdan herkese selamlar! İstanbul’un Çatalca Semtinde Paintball Keyfi İstanbul Avrupa Yakası’nın güzide semti “Çatalca’da Paintball” tesisimiz oyunseverleri bekliyor. Paintball hizmeti dışında ATV motor, Laser Tag, dağcılık ve kamp gibi popüler outdoor (doğa) sporlarından da faydalanabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışımız ile sahalarımız 7/24 online olarak faaliyet göstermektedir. Bulunduğu konum itibariyle geniş ormanlık… Devamini OKU »

Paintball Büyükçekmece

Herkese merhabalar! Büyükçekmece’de Onaylı Paintball Sahaları İstanbul Avrupa Yakası’nın gelişmiş semtlerinden biri olan Büyükçekmece ilçesinde Paintball çanları çalıyor.. İlçenin en büyük paintball sahasını bünyesinde bulunduran firmamız, uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerin yüzünü güldürüyor. Paintball oyunu ülkemizde son birkaç senedir trend olmuş durumda. Her şeyden önce bir spor dalı olan boya topu savaşları;… Devamini OKU »