Airsoft Avrupa Yakası Oyun Alanları

By | 20 Ağustos 2018

Özellikle oyun alanları açısından elverişli konumu ve yüksek popülasyon oranı ile Marmara Bölgesi, diğer bölgelere oranla airsoft oyun alanlarının sayısı bakımında daha zengindir. İstanbul Avrupa Yakası, Anadolu Yakası’na göre açık hava aktivitelerinin daha yoğun olduğu bir yakadır. Marmara Bölgesi’nde bulunan airsoft sahaların büyük çoğunluğu da İstanbul Avrupa Yakası‘nda yer alır.

Airsoft, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Avcılar, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Çatalca ve Esenler airsoft alanlarında hemen hemen her gün takımlar halinde oynanmaktadır. Derneklerin ve grupların düzenlediği airsoft turnuvaları ve etkinlikleri de genellikle Avrupa Yakası’ndaki bu alanlarda düzenlenmektedir. Avrupa Yakası’ndaki bu bölgelerin yaygın tercih edilme sebeplerinden en önemlisi; ağaçlık ve yeşilliğin yoğun olduğu bölgeler olmasıdır. Oyunun ruhunu besleyen doğal engebeler için muhteşem araziler sunan yapıları vardır. Bu sahalardan en keyifli ve en eğlenceli olanlarından bir tanesi de Avrasya Paintball & Airsoft’tur.

İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan sahamıza birçok yerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Keyifli, eğlenceli ve aksiyon dolu birkaç saat geçirmek ve airsoft oyununun tadını çıkarmak için bizimle direkt iletişime geçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz. Airsoft fiyatları hakkında bilgi almak için dilerseniz “Airsoft Fiyatları” başlıklı yazımızı okuyabilir, dilerseniz bizimle 0530 826 87 90 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan airsoft saha hizmetlerimiz dışında üniversite etkinlikleri, şirket organizasyonları veya saha kurulumu talepleriniz için de bizimle iletişime geçerek avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Farklı ilçelerden airsoft alanımıza ulaşmak için güzergah önerilerini derlediğimiz yazımızı inceleyebilirsiniz. Siz de İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan airsoft sahamızda oynamak istiyorsanız hemen rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir