Recep İvedik 3 – Paintball Sahnesi VİDEO

By | 4 Ekim 2017

Recep İvedik 3 Paintball Sahnesi

Bu yazımızda paintball hakkında bir makale yazmadık. Biraz gülmek biraz da eğlenmek maksadıyla Recep İvedik Paintball Oynarsa sahnesini sizlerle paylaşıyoruz.
İşte Recep İvedik ve Paintball ile imtihanı.. İstanbul Paintball oynamak için hemen randevu alabilirsiniz. (0530 826 87 90)

Recep İvedik, Türk Sinemasının sevilen bir yapımı ve komedi filmi. Karakteri Şahan Gökbakar canlandırıyor. Sahneyi metin olarak anlatmak gerekirse 4 kişilik gruplardan birinde Recep yer alıyor ve karşı takımı Osmanlı’nın Turan taktiği ile yenebileceğini söylüyor. Sağdan, soldan ve ortadan düşmanı çevrelemek ve yok etmek bu taktiğin şemasını oluşturuyor. Bu sırada takım arkadaşlarından biri oyunun başında vurulunca Recep ona kızıyor ve ortaya komik görüntüler çıkıyor. İvedik ardından “It’s paintball, That’s paintball..” sözleri ve ingilizce konuşması ile izleyicileri güldürüyor. Düşmanın üzerine bodoslama koşan İvedik boyalı topların hedefi oluyor ve yere yıkılıyor. Recep oyuna devam etmek isteyince hakem müdahale ediyor. Recep İvedik, oyun sonunda sucuk mangal keyfi yapıyor böylece filmin paintball ile ilgili kısmı sona eriyor.

One thought on “Recep İvedik 3 – Paintball Sahnesi VİDEO

  1. Editör Post author

    Recep abimiz aslında Fatih Terim İngilizcesine gönderme yapmış arkadaşlar, bunu da yorum olarak belirteyim sonradan fark ettim ayrıca sitenin ilk yorumudur! 🙂

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir