Paintball Hakkında Her Şey – UzmanTV Video

By | 14 Ekim 2017

Paintball TR Hakkında

Bu video’da paintball hakkında genel bilgilere yer verilmiştir. Spor ve hobi amaçlı oynanan paintball bir Açık Alan Sporudur.

Paintball Spor Kulübü Başkanı Ozan Önal, merak edilenleri UzmanTV kanalına anlatıyor. Röportajda paintball nedir, nasıl oynanır gibi sorulara cevap bulabileceksiniz. Dilerseniz bu oyunu bütçe dostu Paintball Fiyatları ile firmamızda deneyimleyebilirsiniz.

 

 

Kısaca Önal, paintball-ın 25 senedir dünyanın her yerinde oynanan bir aktivite olduğunu söylüyor. Oyunu yarı spor yarı hobi olarak değerlendiriyor. Son 4-5 senedir paintball’ın ülkemizde gelişme kaydettiğini ve profesyonel bir boyuta ulaştığını aktarıyor. Ayrıca Ozan Önal, takım çalışmasını geliştirdiğini ve hafta sonu için güzel bir aktivite arayanları oyuna çağırıyor. Fiziksel gücün çok ön planda olmadığı kadın – erkek, çocuk – yaşlı farketmeksizin her yaştan insanın bu oyunu  oynayabileceğinin de altını  çiziyor. Paintball, cinsiyet ayrımı olmadan oynanan nadir karma takım sporlarından bir tanesidir. Video’da son olarak  özellikle amatör oynanan oyunlarda hakemlerin önemi vurgulanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir