Leyla ile Mecnun – Paintball Maçı

By | 17 Ekim 2017

Leyla ile Mecnun ekibi 20. bölümde paintball oynuyor ve ortaya komik görüntüler çıkıyor.. İstanbul’da Paintball için onlar da bizi tercih ettiler!

TRT 1 ekranlarında 3 sezon 104 bölüm (2011-2014) yapan ilgili dizi absürt komedi üzerinedir.

Merak edenlere Leyla ile Mecnun Konusu:

Aynı hastanede doğan farklı cins iki bebek, hastane ihtiyaçlarının yetersiz olmasından dolayı yan yana yatırırlar. Aileleri onlar hakkında ‘doğar doğmaz birbirini buldular’ sözüyle birlikte bebekleri beşik kertmesi yapar. Dizi ismini efsane Türk Âşıkları Leyla ve Mecnun’dan almıştır.

Leyla ile Mecnun Paintball

Aradan 25 yıl kadar zaman geçer ve ailesi Mecnun’a durumu anlatır. Başta mecnun ikna olmaz ama Leylayı görene kadar. Leylaya görür görmez deliler gibi aşık olan oyuncu onu etkilemek için elinden geleni yapar. Bir gece rüyasında aksakallı dedeyi görür. Ve aksakallı dededin rüyasından çıkıp onunla beraber yaşamasıyla her şey değişir. Mecnun, Leylayı bir trafik kazasında kaybeder. Mecnun durumun şokunu 1 sene üstünden atamaz, içine kapanır ve kimseyle konuşmaz. Bir müddet sonra Leylanın organlarının bağışlandığını öğrenip bunun peşine düşer. Leyla’nın kalbini alan Şirin ve diğer organlarını alan Sedef ile tanışır.  Şirin kültürlü ve bilgi dolu; Sedef ise içi dışı bir kuryedir. Mecnun hangisini seçeceğine karar veremez çünkü ikisiyle de mutlu olmadığını anlar. Daha sonra Leyla’nın peşinden çöllere düşen Mecnun babasının eski arkadaşı başka bir Leyla’ya aşık olur. Ayrıca başrolde Erdal Bakkal ve Mecnun’un babası İskender  vardır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir