Avcılar Paintball Sahası – İstanbul

By | 20 Kasım 2017

Avcılar Paintball Sahası İstanbul

Avcılar için Paintball Zamanı!

İstanbul’un güzide semtlerinden biri olan Avcılar ilçesinde saatler paintball ‘ u gösteriyor. Arkadaşlarınızla ya da ailenizle eğlenceli bir hafta sonu geçirmek için paintball aktivitesi tam size göre. Kendinize iyilik yapmak istiyor ve sağlığınızı düşünüyorsanız bir spor branşı olan paintball oyununu deneyebilirsiniz. Onaylanmış kaliteli paintball sahalarımızda doyasıya paintball keyfini yaşabilirsiniz. Firmamız kaliteli malzemelerle; %100 hijyenik ve temiz ekipmanlarla donatılmıştır.  Ayrıca uygun fiyat anlayışı ile hareket etmektedir. Avcılar’a yakın olan güvenli ve büyük tesislerimizde giriş ücreti alınmamaktadır. Fiyatlarımıza kdv vs. her şey dahildir. 100 boya topu 30 TL olarak ücretlendirilir. Daha fazla bilgi sahibi olmak adına Paintball Fiyatlandırması başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. Alanımızda WC, Soyunma kabinleri, Semaverde Çay, Mangal – Et, Piknik ve ücretsiz otopark gibi lüks ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.  Dilerseniz Go-Kart, atv, tenis, dağcılık gibi  outdoor doğa spor hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Paintball eğlencesi Avrasya’da Yaşanır!

Avcılar TR Paintball Nasıl Gidilir?

Adres : Hürriyet Mah. – Çatalca Yolu Üzeri – Yalı Sok. No: 18 – 34520 Büyükçekmece/İstanbul (0530 826 87 90 – 0533 761 52 60)

Toplu taşıma kullanarak Avcılar Metrobüs durağından Söğütlüçeşme yönüne 34AS‘e binilir. Cennet Mahallesi

durağında inerek hemen oradaki Şehit Mehmet Güder – Küçükçekmece otobüs durağında Çatalca yönüne giden 401 nolu otobüs beklenir. 29 durak sonra Tepekent’te yolculuk sona erer. Yaklaşık 5 dakikalık yürüme ile yaya olarak yol tamamlanır. 

Özel aracınızla D100/E5 ‘ i kullanarak Avrasya “Paintball” alanımıza ulaşabilirsiniz.

 

Avcılar Nedir – Kimdir?

Avcılar, İstanbul şehrinin Avrupa Yakasında bulunan yaklaşık 440.000 nüfusa sahip bir ilçesidir. D-100 (E5) ve TEM karayolları ilçe sınırlarından geçer. Küçükçekmece (Doğusunda) ve Beylikdüzü (Batısında) semtlerine komşuluk yapar.  Avcılar, Bakırköy bünyesinden 1992 senesinde ayrılarak Avcılar Büyükşehir Belediyesi haline gelmiştir. Ticaret ile geçinen bu ilçe, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsüne ev sahipliği yapar. Marmara caddesi ile ünlenmiştir ve geniş bir sahile sahiptir. Handan Toprak (CHP) belediye başkanıdır. Son olarak Avcıların 10 mahalleden oluştuğu bilgisini verelim..

 • Avcılar Merkez
 • Ambarlı
 • Cihangir
 • Gümüşpala
 • Denizköşkler
 • Üniversite
 • Mustafa Kemal Paşa
 • Firuzköy
 • Tahtakale
 • Yeşilkent

One thought on “Avcılar Paintball Sahası – İstanbul

 1. Halil Yerlier

  Paintball gerçekten çok eğlenceli Adanada 2 kere felan gittik ama sahalar güzel değil. İstanbuldaki sahalar daha güzele benziyor. 🙂

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir