Kategori Arşiv: Paintball Video

Paintball üzerine olan tüm video paylaşımları bu kategoride yer alacaktır. Biraz eğitim biraz film ve dizi sahneleri için bu bölümü ziyaret edin.

Ali Kundilli Paintball Sahnesi [HD]

  TR Paintball ‘ dan herkese selamlar! Blogumuzda dizilerde geçen birçok paintball sahnesi yer alıyor. Bunlara konseptimiz çerçevesinde bir yenisini daha eklemek istiyoruz. Bir okurumuz (müşterimiz) yorum bölümünden bizlere ulaştı ve istek üzerine bu video paylaşımını yapıyoruz..     Ali Kundilli  2015 senesinde beyaz perdede gösterime girmiş komedi alanında bir film. Senaryosu bir zamanların vine fenomeni… Devamini OKU »

Alemin Kralı – Paintball Oyunu Sahnesi

Dizilerde geçen paintball sahnelerini paylaşmaya devam ediyoruz. Ama maalesef bu sonuncusu olacak. Alemin Kıralı dizisinde başrolü Şafak Sezer almıştır ve komedi-sitcom türünde bir yapımdır. Kral ailesi hafta sonu tatilini böyle değerlendiriyor.     VİDEO: Alemin Kralı – 15. Bölüm Paintball Bahsi geçen dizi Atv ekranlarındaki Türk Malı’na (erman kuzu) benzer format ve oyuncu kadrosu ile… Devamini OKU »

Paintball Türkiye – Youtube Video

Paintball’a gidince nelerle karşılaşırım diye merak mı ediyorsun? Paintball kamerasından oyuna başlamadan önce, oyun sırası ve sonrası.. Video içerisinde paintball hakkında güvenlik önlemleri, kurallar, paintball silahı ve işaretleyici, nasıl oynanır ve taktikler yer alıyor.  Görüntülerin tam olarak nerede çekildiği bilinmiyor, yorumlar doğrultusunda Balıkesir olabileceği yönünde bilgilendirme yapmayı saklamıyoruz.