Kategori Arşiv: Paintball Blog

Paintball blog kategorisinde oyun hakkında bilgi, mekan ve fiyat gibi teknik detayların paylaşımı yapılacaktır.

Paintball Çatalca – İstanbul

Çatalca Paintball Alanımızdan herkese selamlar! İstanbul’un Çatalca Semtinde Paintball Keyfi İstanbul Avrupa Yakası’nın güzide semti “Çatalca’da Paintball” tesisimiz oyunseverleri bekliyor. Paintball hizmeti dışında ATV motor, Laser Tag, dağcılık ve kamp gibi popüler outdoor (doğa) sporlarından da faydalanabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışımız ile sahalarımız 7/24 online olarak faaliyet göstermektedir. Bulunduğu konum itibariyle geniş ormanlık… Devamini OKU »

Paintball Büyükçekmece – İstanbul

Herkese merhabalar! Büyükçekmece’de Onaylı Paintball Sahaları İstanbul Avrupa Yakası’nın gelişmiş semtlerinden biri olan Büyükçekmece ilçesinde paintball çanları çalıyor.. İlçenin en büyük paintball sahasını bünyesinde bulunduran firmamız, uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerin yüzünü güldürüyor. Paintball oyunu ülkemizde son birkaç senedir trend olmuş durumda. Her şeyden önce bir spor dalı olan boya topu savaşları;… Devamini OKU »

Avcılar Paintball Sahası – İstanbul

Avcılar için Paintball Zamanı! İstanbul’un güzide semtlerinden biri olan Avcılar ilçesinde saatler paintball ‘ u gösteriyor. Arkadaşlarınızla ya da ailenizle eğlenceli bir hafta sonu geçirmek için paintball aktivitesi tam size göre. Kendinize iyilik yapmak istiyor ve sağlığınızı düşünüyorsanız bir spor branşı olan paintball oyununu deneyebilirsiniz. Onaylanmış kaliteli paintball sahalarımızda doyasıya paintball keyfini yaşabilirsiniz. Firmamız kaliteli… Devamini OKU »